זוהי תקופה מרתקת לעבוד ב Certified

כאן, ב Certified, לקחנו על עצמנו להיות סמן האיכות והחדשנות בתחום מכירת הרכב בישראל ובתחום המסחר ומתן השירות בכלל. אנו מאמינים שכדי להגיע להישגים ולהשיג מטרות, יש לפעול מתוך אמונה בערכים, כגון שיתופיות, מעורבות, מחויבות, מצוינות, יצירתיות וחדשנות. תמציתם של ערכים אלו היא סביבת העבודה אותה אנו מבקשים ליצור עבור העובדים שלנו, כאשר אנו מחויבים לספק (וכך גם לדרוש) סביבת עבודה התומכת בחשיבה עצמאית ותרומה אינדיבידואלית, כלים להתפתחות מקצועית ופעולה משותפת למען מטרה ראויה.

אנו רואים את מתן התמורה המלאה ללקוח הן באספקת המוצר והשירות הטובים ביותר והן בהשקעה מתמדת בעובדים שלנו. המטרה שלנו היא לעבוד עם אנשים שמאמינים במה שאנחנו מאמינים - אנשים המונעים על ידי מטרה, המחפשים סביבה שתאפשר להם להביא לידי ביטוי את יכולותיהם האישיות ורוצים לרכוש את המיומנויות להצלחה אישית, צוותית וחברתית.

אנו נמצאים כעת בתנופת התפתחות וצמיחה.

Why

כל דבר שאנו עושים ב Certified, אנו מאמינים שמשנה את הדרך בה קונים ומוכרים רכב מבעלות קודמת. אנו מעודדים חשיבה אחרת, שונה, שיוצרת שירותים אמיתיים ובעלי ערך, פשוטים להבנה ונגישים כמעט לכל תקציב. באמצעות חשיבה זו יצרנו לאורך השנים קטגוריה חדשה בעולם הרכב בישראל, "רכב שהוא לא חדש ולא משומש". זוהי קטגוריה מיוחדת של רכב מבעלות קודמת כך שחווית הרכישה והבעלות על רכב תהיה קרובה ככל הניתן לזו של רכב חדש.

שלושה עקרונות יסוד עומדים בלב מה שאנו עושים והאופן בו אנו פועלים להשגתו:

אוטונומיהיוזמה, חשיבה עצמאית.
מיומנותמקצועיות שמקורה בניתוח, למידה והשכלה בלתי פוסקים.
מטרהפעולה משותפת למען מטרה ראויה, עבודה בצוות למען אינטרס רחב.